image انواع درب‌های داخلی مورد استفاده در خانه image سه نمونه از درب‌های امنیتی برای ایمن‌سازی منزل شما

خانه خود را با استفاده از درب‌های ضد سرقت ایمن کنید

خانه » مقالات » خانه خود را با استفاده از درب‌های ضد سرقت ایمن کنید
خانه خود را با استفاده از درب‌های ضد سرقت ایمن کنید

همه افراد تمایل دارند تا خانه خود را در برابر حوادث مختلف مانند سرقت، ایمن کنند. روش‌های متفاوتی برای انجام این کار وجود دارند و می‌توان با استفاده از آنها ایمنی محیط را بالا برد. یکی از این روش‌ها، نصب درب‌های ضد سرقت برای خانه است. نصب این درب‌ها در کنار اقدامات دیگر امنیتی باعث محافظت بیشتر از خانه خواهد شد.

دوربین‌ها و سنسورهای حرکتی و دزدگیرها، اقداماتی را برای اعلام خطر فراهم می‌کنند، اما توان بازدارندگی ندارند. در صورتی که سارق بتواند این اقدامات را از کار اندازد، به راحتی می‌توان وارد خانه شود. اما یک درب ضد سرقت بدون نیاز به برق امنیت خوبی برای خانه ایجاد می‌کند. این درب‌ها از مواد مقاوم ساخته می‌شوند و در برابر ضربه و فشار، مقاومت بالایی دارند و در صورتی که از ابزار و یراق مناسب در ساخت آنها استفاده شده باشد و قفل‌هایی از جنس مرغوب بر روی آن نصب شود، تقریبا غیر قابل نفوذ خواهند بود.

 

درب‌های ضد سرقت چگونه امنیت را بالا می‌برند

در داخل این درب‌های ایمن از ورق‌های مقاوم فولادی استفاده می‌شود. ورق‌های فولادی از شکستن درب جلوگیری می‌کنند و باعث پایداری درب می‌شوند. ورق‌های استفاده شده در درب‌های مختلف از ضخامت‌های متفاوتی برخوردار هستند و هر قدر این ورق‌های فولادی قوی‌تر باشند، درب ایمن‌تری خواهید داشت. درب‌های ضد سرقتی که سهند درب سلماس ارائه می‌دهد، از ورق‌های فولادی ضخیم در ساخت آنها استفاده شده است.

این درب‌ها لولاهای مرغوبی دارند و نمی‌توان در زمانی که درب بسته است، آنها را جدا کرد. طریقه قرارگیری لولا به گونه‌ای است که از بیرون به هیچ عنوان قابل مشاهده نیستند و هیچ فردی نمی‌تواند از بیرون به آنها دسترسی داشته باشد. این لولاها از آلیاژهای مقاوم ساخته می‌شوند و در اثر کارکرد مداوم هیچ تغییر شکلی نمی‌دهند و به کار خود ادامه خواهند داد. آلیاژ مورد استفاده در ساخت لولاها ضد زنگ بوده و حتی در محیط‌هایی که دارای رطوبت بالایی است، به خوبی دوام می‌آورند.

از دیگر مواردی که این درب‌های ضد سرقت موجب امنیت بالای محیط می‌شوند، قفل‌های مورد استفاده در آنها است. هر قدر هم که درب مقاومت بالایی داشته باشد و مواد مورد استفاده در آن مرغوب باشند، در صورتی که قفل خوبی نداشته باشد به راحتی باز خواهد شد. قفل نقش اساسی در جلوگیری از ورود افراد خواهد داشت. همیشه برای این درب‌های ایمنی از قفل‌های مرغوب بهره ببرید. قفل‌های مرغوب به راحتی باز نمی‌شوند و در صورت ضربه تخریب نخواهند شد.

این درب‌های ایمن علاوه بر ایمنی بالا، زیبا نیز هستند. می‌توان در ساخت این درب‌ها از پوشش‌های رویه متفاوتی استفاده کرد. درب باید با محیط اطراف هماهنگی داشته باشد تا از زیبایی محیط کاسته نشود. شما می‌توانید روکش مورد نظر خود را برای این درب‌ها سفارش دهید. هر نوع روکشی قابل نصب است و می‌توان از رنگ‌های مختلفی استفاده کرد. طرح رویه این روکش‌های درب نیز بسیار متنوع است و می‌توانید در بین آنها طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید. حتی در مناطقی که رطوبت زیاد است می‌توان از روکش‌های مقاوم در برابر رطوبت بهره برد.

برای مقاومت بیشتر درب باید از چهار چوب مناسب هم استفاده کرد. چهار چوب درب‌های ضد سرقت از پروفیل‌های با ضخامت بالا ساخته می‌شوند. چهار چوب مقاوم باعث پایداری لولاها و در نتیجه مقاوم شدن درب می‌شود. چهار چوب‌های ارائه شده توسط سهند درب سلماس از بهترین پروفیل‌ها ساخته شده‌اند. در جاهایی که درب‌های معمولی نصب است، اگر بخواهید از این درب‌های ایمنی استفاده کنید، می‌توانید درب و چهار چوب را با انواع مقاوم و ضد سرقت تعویض کنید. این چهار چوب‌ها کاملا در جای چهار چوب قدیمی نصب می‌شوند و احتیاجی به تخریب ندارند.

نوشته های مرتبط

نظرتان را بنویسید

ایمیل شما نمایش داده نمی شود.