درب ضد سرقت

خانه » درب ضد سرقت
امنیت یکی از نیازهای ضروری و بسیار مهم انسان‌هاست. ما برای به دست آوردن امنیت در حوزه‌های گوناگون، هزینه‌های متفاوتی را متحمل می‌شویم. امنیت محل سکونت و کار در مقابل سرقت و… نیز یکی از این موارد بسیار مهم است. با گسترش روز به روز وسایل خانه و محل کار و وجود وسایل، اسناد و… ارزشمند در این مکان‌ها، این مسئله پر رنگ‌تر نیز شده است. در اینجاست که درب ضد سرقت به عنوان ابزاری برای افزایش امنیت فضاهای مختلف مورد استقبال بسیار زیادی قرار گرفته است.

درب ضد سرقت انواع گوناگونی دارند؛ اما همه آنها در هدف ساخت مشترک هستند. درب‌ ضد سرقت با بهره بردن از بدنه‌های چند لایه و مستحکم و همچنین قفل‌های پیچیده‌تر، فضایی امن‌تر را برای شما فراهم می‌کنند. درب ضد سرقت با توجه به ویژگی‌های فنی خاص خود و مواد اولیه به کار رفته در آنها، از اطمینان بسیار بالاتری در مقایسه به درب های معمولی برخوردار هستند. البته این به منزله اطمینان صد درصدی این درب ها نیست؛ اما امنیت و مقاومت آنها در برابر انواع حجمه‌ها و فشارها و… بسیار بیشتر از درب های معمولی خواهد بود.

همچنین توجه به این نکته ضروری است که انواع درب ضد سرقت نیز بر اساس ویژگی‌های مختلف دارای تفاوت‌های کیفیت با یک‌دیگر هستند؛ که باعث تفاوت قیمتی و تغییر در میزان اطمینان بخش بودن آنها می‌شود. بنابراین بسیار مهم است که هنگام انتخاب درب ضد سرقت ، فارغ از قیمت و بر اساس نیازهای خود، دست به انتخاب بزنید. یک درب ضد سرقت با کیفیت، خیال شما را هنگام ترک خانه و دفتر کار راحت کرده و اطمینان می‌دهد که امنیت وسایل خانه شما در برابر سرقت، با بیشترین توان ممکن حفظ خواهد شد.

"معرفی بهترین مارک درب ضد سرقت"

محصولات درب ضد سرقت سهند درب

مشخصات فنی درب ضد سرقت

ﭼﺎرﭼﻮب درب ضد سرقت سهند درب سلماس از ورق فلزی با ضخامت 2 ﻣﯿلی‌متر، ﺑﺎ ﭘﻬﻨﺎي 18 ﺳانتیمتر ﺳﺎﺧﺘﻪ ﻣﯽ‌ﺷﻮﻧد. کلاف لنگه درب‌ها، قوطی فلزی به ضخامت 1.5 میلی‌متر و با ابعاد 50 میلی‌متر در 120 میلی‌متر است؛ که با دستگاه رول فرمینگ ساخته می‌شود و دور تا دور لنگه درب را فرا می‌گیرد. همچنین داﺧﻞ درب‌ها ﺳﺮﺗﺎﺳﺮ سه تکه ورق 1 ﻣﯿلی‌متری بصورت سینوسی ﮐﺎر ﺷﺪه و ﻗﯿﺪﻫﺎي اﻓﻘﯽ ﺟﻬﺖ اﺳﺘﺤﮑﺎم ﺑﯿﺸﺘﺮ ﻟﻨﮕﻪ درب مورد استفاده قرار گرفته‌اند. در نهایت داخل لنگه درب کاملا با یونولیت پر می‌شود؛ تا درب ضد سرقت ساخته شده از نظر عایق صدا و دما نیز عملکرد خوبی داشته باشد.

پوشش فلزی سهند درب سلماس با رنگ کوره ای الکترواستاتیک پوشیده می‌شود؛ و این کار در روشی کاملا مکانیزه انجام می‌گردد. رویه درب ها از ورق‌های MDF با ضخامت 8 میلی‌متر با روکش چوب طبیعی و… مانند گردو، راش، ملج، آلپی، PVC، ملامینه، های‌گلاس و در دو طرف درب اجرا می‌شود. همچنین رﻧﮓ استفاده شده در رویه درب‌ﻫﺎ ﭘﻠﯽ اورﺗﺎن ترک است. رویه درب ها در طرح‌ها و رنگ‌های متفاوت و نامحدود است؛ و به سفارش مشتری نیز تولید می‌شود.

انواع درب ضد سرقت

در انتخاب درب ضد سرقت اولی سوالی که ذهن همه را درگیر کرده است، این است که کدام نمونه از درب ضد سرقت مناسب می‌باشد؟ درب‌های ضد سرقت ایرانی که کاملا مشابه با درب ضد سرقت ترک ساخته شده است، انتخاب مناسبی می‌باشد. اما بدلیل وجود برخی درب ضد سرت بی کیفیت ایرانی ذهنیت مشتریان نسبت به جنس و کیفیت درب ضد سرقت ایرانی کاملا تغییر کرده است. همچنین درب ضد سرقت چینی نیز در کنار محصولات کشور موجود می‌باشد. اما این محصولات در انتهای جدول تقاضای خریداران قرار دارد، که این نشان دهنده ضعف‌های موجود در تولید این نوع درب‌های ضد سرقت می‌باشد.

درب ضد سرقت ترک

این نوع درب ضد سرقت که از کشور ترکیه وارد ایران می‌شود، دارای کیفیت و قیمت بالا با متریال اصلی می‌باشد، که مورد توجه و انتخاب اکثر مردم قرار دارد. درب ضد سرقت ترکی عایق صدا، رطوبت و حرارت می‌باشند، که در برابر هرگونه حوادثی ایمن هستند. این نوع درب ضد سرقت از دولایه روکش فلزی با ضخامت 1.5 میلی متر ساخته شده است و بخش لنگه درب ضد سرقت ترک نیز بدلیل وجود ورق فلزی مقاوم ، نفوذ را به داخل ساختمان غیر ممکن یا به تاخیر انداخته است.

درب ضد سرقت ایرانی

سهند درب در ساخت درب ضد سرقت از قفل ایمنی با برند داف (DAF) ترکیه یا کاله (KALE) ترکیه و با استاندارد ترکیه (TSE) استفاده کرده است. محصولات سهند درب شامل 5 سال گارانتی می‌باشند. به همین دلیل درب ضد سرقت این شرکت می‌تواند جایگزین مناسبی برای محصولات ترکی باشد. سهند درب در تلاش است تا با ارائه بهترین درب ضد سرقت ایرانی این مشکل را حل نماید. درب‌های ضد سرقت با کیفیت که علاوه بر اینکه نیاز مشتریان را در ایران برآورده نموده است، بلکه به کشورهای همسایه نیز صادر می‌شود.

نظرتان را بنویسید

ایمیل شما نمایش داده نمی شود.

buy active instagram followers buy facebook subscribers orlando seo