image نحوه نصب درب امنیتی برای خانه و یا محل کار image راهنمای انتخاب بهترین درب‌ها برای اتاق خواب

ویژگی ‌های درب امنیتی و آنچه باید قبل از خرید بدانید

خانه » مقالات » ویژگی ‌های درب امنیتی و آنچه باید قبل از خرید بدانید
ویژگی ‌های درب امنیتی

این ویژگی‌های کلیدی باعث می‌شوند تا درب امنیتی ورودی شما سدی محکم در برابر ورود افراد ناخواسته باشد و بتواند در برابر ضربه و فشار مقاومت کافی را داشته باشد. این درب‌ها به صورتی ساخته می‌شوند که داخل درب دارای ورق‌های فولادی است که مقاومت بالایی را ایجاد می‌کند. برای ظاهر این درب‌ها، از انواع چوب‌های مختلف استفاده می‌شود تا بتوان آنها را هماهنگ با محیط اطراف سفارش داد و ظاهری زیبا داشته باشند.

درب امنیتی یا درب ضد سرقت را می‌توانید با تماس با ما در سهند درب تهیه کنید. تمامی محصولات موجود، از مواد اولیه درجه یک ساخته شده‌اند و با کمترین نگهداری، دوام زیادی دارند. تمامی ابزار و یراق استفاده شده از برندهای مطرح هستند و عملکردی ایده‌آل ارائه می‌دهند. در صورتی که چهارچوب درب موجود عمر زیادی دارد و به اندازه کافی مقاوم نیست، می‌توانید از چهارچوب‌های با مقاوم بالایی که ما ارائه می‌دهیم استفاده کنید تا با درب‌ها هماهنگی کامل داشته و عملکرد مطلوبی ارائه دهند.

چه نکاتی را در مورد درب امنیتی باید رعایت کرد

باید در نظر داشته باشید که هیچ شیشه‌ای در نزدیکی دستگیره درب قرار نداشته باشد. یک سارق به راحتی یک پنجره را خرد می‌کند و درب را از داخل باز می‌کند.

هیچ وقت درب بیرونی خانه و یا محل کار خود را با هسته توخالی سفارش ندهید. قوی‌ترین مصالح درب از جنس چوب و فلز هستند. درب‌هایی را می‌توانید در بازار پیدا کنید که در ساختار داخلی آنها از فلز استفاده نشده که این درب‌ها برای ورودی خانه و یا محل کار مناسب نیستند. این درب‌ها را می‌توان با زور شکسته و باز کرد.

برای درب امنیتی ورودی، از ابزار و یراق مقاوم استفاده کنید. قفل و لولاهای با کیفیت، ضد ضربه هستند و با استفاده از کارت اعتباری باز نمی‌شود. لولاهای درب باید به صورتی باشند که از بیرون قابل مشاهده نباشند و نتوان آنها را باز کرد.

جنس پوشش درب در مقاومت آن تاثیرگذار نیست. می‌توان از طیف گسترده‌ای از روکش‌ها، نوع مناسب که با محیط اطراف هماهنگ است را انتخاب کرد. این پوشش‌ها معمولا از چوب هستند و رنگ‌ها و طرح‌های متفاوتی دارند.

درباره نصب درب با امنیت بالا چه باید بدانیم

اول، شما باید بدانید که آیا درب منزل شما دارای امنیت بالا است، درب‌های پیش‌ساخته انواع مختلفی دارند و برخی از آنها دارای ظاهری مقاوم هستند، ولی در ساختار داخلی آنها از مواد مقاوم مانند فولاد استفاده نشده است. درب‌های امنیتی پیش ساخته دارای قاب فلزی هستند، در حالی که درب‌های معمولی هیچ فلزی در آنها به کار نرفته است. در صورتی که درب‌های فعلی عمری طولانی دارند، معمولا در ساختار آنها از هیچ فلزی استفاده نشده است و نمی‌توانند مقاومت کافی را داشته باشند و در برابر ضربه و فشار مقاومت بالایی نخواهند داشت.

دوم، شما نیاز به دقت زیادی دارید تا اطمینان حاصل کنید که درب شما با چهارچوب هماهنگ می‌شود و بدون دردسر در لولا می‌چرخد. اگر تصمیم دارید که خودتان یک درب را بر روی چهارچوب موجود نصب کنید، دستورالعمل‌های مرحله به مرحله را دنبال کنید. شاید استخدام یک نصاب حرفه‌ای کار بهتری باشد.

سوم این که، آیا خودتان یک درب امنیتی نصب می‌کنید یا یک حرفه‌ای را استخدام می‌کنید، مطمئن شوید که لولاهای درب و چهارچوب شما تقویت شده است. درب باید به گونه‌ای بر روی چهارچوب نصب شود که بدون هیچ مشکلی باز و بسته شود. نکته دیگری که باید در نظر داشته باشید، موقعیت قفل است. زمانی که زبانه قفل به داخل چهارچوب می‌رود، باید فضای کافی در چهارچوب موجود باشد تا زبانه بتواند آزادانه حرکت کند و گیر نداشته باشد.

با ما در سهند درب تماس بگیرید تا محصولاتی باکیفیت را ارائه دهیم و در صورت نیاز، افراد حرفه‌ای این درب‌ها را برای شما نصب می‌کنند.

نوشته های مرتبط

نظرتان را بنویسید

ایمیل شما نمایش داده نمی شود.