سهند درب
خط میانی
درب‌های ضد سرقت گزینه‌ای مناسب برای درب ورودی

درب‌های ضد سرقت گزینه‌ای مناسب برای درب ورودی

وقتی شما به طراحی فضای داخل خانه خود می‌پردازید، باید متوجه تعداد زیادی درب و پنجره برای انتخاب فضایی با ظاهر ایده آل باشید که عملکرد ما می‌بایست تابع آنها باشد، به طور مثال اگر خانه مورد نظر به منظور گذراندن تعطیلات مورد استفاده قرار گیرد شما باید مطلع باشید که روش نگهداری از چنین خانه‌هایی چگونه است. برای درب ورودی منزل مسکونی خود نیز باید از درب‌های مناسب استفاده کنید. درب‌های ضد سرقت مستحکم می‌توانند ایده خوبی برای درب ورودی محیط‌های مختلف باشند. برای اطلاع از ویژگی های درب‌های ورودی ضد سرقت استاندارد تا انتهای این مطلب با سهند درب همراه باشید.

دو روش برای سفارش درب‌های ضد سرقت

در شرایط معمولی درب‌های داخلی به درب‌هایی گفته می‌شود که درون خانه شما قرار دارند و در دسترس همگان نیستند، مانند درب کمد‌های لباسی شما و یا درب اتاقی و غیره. این درب‌ها از جنس‌های مختلفی ساخته می‌شوند و زیبایی و هماهنگ بودن با دیگر بخش‌های خانه در مورد طرح آنها، بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد، ولی درب‌های ورودی علاوه بر زیبایی باید از استحکام بالایی هم برخوردار باشند که درب ضد سرقت مناسب‌ترین گزینه خواهد بود.

درب‌های ضد سرقت سفارشی

تعداد بسیاری از درب و پنجره‌هایی که در اندازه‌ها و قالب‌های متفاوتی عرضه می‌شوند را می‌توانید برای درب ورودی استفاده کنید، که بر اساس نوع و ساختار آنها، طبقه بندی شده‌اند و همین امر انتخاب را برای شما آسان می‌کند. به طور کلی دو روش برای تهیه درب‌های ضد سرقت خواهید داشت که در زیر به آنها اشاره خواهیم کرد.

درب‌های ورودی ضد سرقت استاندارد

درب‌های ورودی ضد سرقت در انواع مختلفی ساخته می‌شوند و شما می‌توانید بنا به موارد مصرف خود مدل مناسب را انتخاب کنید. استیل و یا فلز‌هایی مانند آن در سالیان متوالی، در ساختار این نوع درب‌ها استفاده می‌شوند. به دلیل این که جایگزینی مناسب برای درب‌های معمولی خارج ساختمان بوده و بسیار مستحکم بوده و از محبوبیت بالایی برخوردار هستند.

در واقع این درب‌ها جایگزینی بسیار مناسب برای درب‌های چوبی معمولی هستند و برای ساخت چهار چوب نیز از فلز استفاده می‌شود، چهار چوب‌ها در انواع مختلفی ساخته می‌شوند و انواع مختلفی از آنها را می‌توانید با توجه به کاتالوگ محصولات انتخاب کنید. انواع مختلف چهار چوب برای مصارف مختلف موجود هستند.

نگهدارنده و لولا معمولا متصل به فریم هستند و به طور کلی از بیرون قابل تشخیص نیستند. درب‌ها دارای قاب فلزی بوده و به این صورت می‌توانند به روی فریم‌های فولادی سوار شوند. چهارچوب (فریم)‌های فولادی نسبت به فریم‌هایی که از غیر فولاد ساخته می‌شوند، از نظر عموم پسندیده‌تر و کاربرد‌ی‌تر هستند به خصوص برای استفاده در خانه‌ها مقرون به صرفه‌تر هستند. داخل درب‌ها از ورق‌ها و صفحات فولادی ساخته شده‌اند که به فریم مربوطه به طور دقیقی متصل هستند.

درب‌های فولادی ساخته شده از رول فولاد سرد ضد زنگ، که به درستی طراحی شده‌اند در طولانی مدت بسیار مقاوم‌اند و نیاز کمی به نگهداری دارند. این نوع درب‌ها در مکانی که ملزم به رعایت امنیت بالایی است، استفاده می‌شوند و انواع مختلفی از آنها را می‌توانید از کاتالوگ محصولات ما انتخاب کنید.

درب‌های ورودی ضد سرقت استاندارد

درب‌های ضد سرقت سفارشی

این نوع از درب‌ها که در برخی از خانه‌ها، آنها را می‌بینید، موادی که از آن برای ساخت چهارچوب و درب در این نوع از درب‌ها استفاده می‌شود، فلز و چوب است. تنوع در شکل و ظاهر درب‌ها می‌تواند از قبل تعیین و سفارش شده و به صورت اختصاصی ساخته شود.

پانل‌ها را می‌توان از چوب‌هایی از جنس مختلف ساخت، در برخی درب‌ها قسمتی از پانل از فلز و قسمت دیگر از چوب ساخته شده است، این‌ها ترکیبی ساخته شده از چوب و فلز هستند این نوع درب‌ها به گونه‌ای تنوع در سبک ظاهری و ساخت آن رعایت شده است که در نگاه اول بسیار دلپذیر به نظر می‌رسند که با توجه به نیاز مشتری و انعطاف پذیری و محیط مربوطه در خانه شما ساخته می‌شوند، همچنین در ساختار این درب‌ها علاوه بر چوب از آهن و فلز استفاده شده است. طرح‌های زیادی را می‌توان برای این درب‌ها اجرا کرد تا با نیازهای محل سازگار باشند.

خط میانی
خط میانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *