سهند درب
خط میانی
انتخاب بهترین درب امنیتی بیرونی

انتخاب بهترین درب امنیتی بیرونی

یک درب امنیتی بیرونی می‌تواند از خانه و خانواده شما در برابر سرقت‌ها و وقایع این چنینی محافظت کند. این درب‌ها از مقاومت و دوام بالایی در برابر ابزارهای سرقت و همچنین نیروهای فیزیکی ناشی از لگد زدن به درب برخوردار هستند. هنگام انتخاب درب امنیتی بیرونی، نه تنها باید ساخت درب خود را در نظر بگیرید، بلکه باید فریم و سخت افزار مورد استفاده برای اطمینان از باز شدن درب را نیز در نظر بگیرید.

موثرترین مصالح برای ساخت درب‌های امنیتی خارجی فولاد و روکش‌های چوبی هستند. درب‌های تمام چوبی باعث آسیب دیدن یا نفوذ راحت‌تر می‌شوند و اگر یک سارق تصمیم به لگد زدن به درب بگیرد، ممکن است در هم بشکنند.  درب ضد سرقت فلزی را نمی‌توان با استفاده از ابزارهای اولیه سرقت باز کرد و نفوذ به آن بسیار سخت‌تر است. اگر به دنبال ظاهر چوبی با امنیت و سطح محافظت فولاد هستید، باید به دنبال یک درب امنیتی ساخته شده از فایبرگلاس یا یک ماده کامپوزیت مشابه باشید.

مهم نیست که چه نوع درب امنیتی بیرونی را انتخاب می‌کنید، اطمینان حاصل کنید که پنجره‌های شیشه‌ای یا پانل‌ها، امنیت شما را به خطر نمی‌اندازند. پانل‌های شیشه‌ای درون یک درب نباید بیش از حد نزدیک به یکدیگر بوده یا در هم قفل شوند تا از نفوذ سارقان به درون خانه جلوگیری کنند. اگر جنس شیشه ضعیف باشد، یک دزد می‌تواند شیشه را خرد کرده و آن را باز کند. به دنبال درب‌هایی باشید که پنجره‌های آن دارای موقعیت استراتژیک باشند، یا از درب‌های بدون شیشه استفاده کنید.

بیشتر بدانید : ” درب ضد حریق در چه مکان هایی نصب می شود؟

استفاده از ابزار و یراق مناسب در درب امنیتی بیرونی

درب امنیتی بیرونی شما باید دارای لولای مخصوص امنیتی باشد که به جلوگیری از نفوذ سارقان کمک کند. این لولاها دارای یک پین غیر متحرک هستند که مانع از باز شدن درب‌ها و نفوذ سارقان می‌شوند. اطمینان حاصل کنید که در ضد سرقت را به قفل‌های ایمن مجهز کنید، نه فقط یک قفل استاندارد. نفوذ به درب‌ها با لولاهای معمولی آسان‌تر است، در حالی که قفل‌های ایمنی باکیفیت، امنیت بالاتری را ارائه می‌دهند. اگر قفلی را که برای درب ورودی انتخاب می‌کنید از انواع معمولی باشد و به راحتی باز شود، اگر حتی بهترین و مقاوم‌ترین نوع درب را هم استفاده کنید، تاثیری در امنیت نخواهد داشت.

با انتخاب یک قاب متناسب برای درب جدید خود امنیت آن را تقویت کنید. بسیاری از درب‌های امنیتی بیرونی با قاب‌های ویژه‌ای عرضه می‌شوند که دارای صفحات فلزی یا دستگاه‌های دیگر هستند که مانع از باز شدن و شکستگی آنها می‌شوند. با انتخاب درب با یک قاب سازگار، از امنیت بالاتر و همچنین فرایند نصب آسان‌تر در بسیاری از موارد لذت خواهید برد.

چهارچوب درب مورد استفاده نیز باید قوی باشد و به راحتی تغییر شکل ندهد. اگر از چهارچوبی استفاده کنید که از آهن ضعیف ساخته شده باشد، در اثر فشار و یا ضربه، به راحتی تغییر شکل خواهد داد. همیشه از چهارچوب قوی برای درب‌های ایمنی استفاده کنید تا مقاومت بالایی داشته باشد و جلوی نفوذ افراد را بگیرد.

درب‌های امنیتی فولادی برای تمام کسانی که خواهان امنیت بیشتر هستند، یک لایه محافظ اضافی ارائه می‌دهد. این درب‌های امنیتی از ورق‌های آهنی قوی یا فولادی ساخته شده‌اند که این ورق‌ها در قاب درب قرار دارد و از بیرون قابل تشخیص نیست و از دسترسی متجاوزان به داخل محیط از درب ورودی اصلی جلوگیری می‌کند. برای انتخاب درب امنیتی فولادی، به دنبال مدل‌هایی باشید که ظاهری متناسب با محیط اطراف آنها داشته باشد. امنیت ارائه شده توسط درب‌های ضد سرقت به حد کافی بالا خواهد بود و شما تنها نیاز دارید تا طرح و شکل سطح رویی آن را انتخاب کنید.

شرکت سهند درب سلماس تولید کننده درب‌های ضد سرقت و درب‌ اتاقی در انواع مختلف بوده و سفارشات شما را در کوتاه‌ترین زمان و بهترین کیفیت آماده خواهد کرد.

خط میانی
خط میانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *