سهند درب
خط میانی
همه چیزی که شما باید در مورد درب‌های امنیتی خانه بدانید

همه چیزی که شما باید در مورد درب‌های امنیتی خانه بدانید

در این صفحه به بررسی همه چیزی که شما باید در مورد درب‌های امنیتی خانه بدانید پرداخته ایم. مطابق آخرین آمار جرم و جنایت، در اکثر موارد سارقین با باز کردن درب ورودی به خانه وارد می‌شوند. بنابراین، اگر به فکر بهبود امنیت خانه خود هستید، باید ایمن سازی درب ورودی خانه خود را به عنوان اولویت اصلی در نظر بگیرید.

مواد مورد استفاده در درب و ابزار و یراق به کار رفته در آن، میزان امنیت درب ورودی را مشخص می‌کنند. برای بالا بردن امنیت خانه و یا محل کار خود می‌توانید درب‌های امنیتی را نصب کنید. ساختار این درب‌ها به گونه‌ای است که در برابر ضربه و فشار مقاومت بالایی دارند و قفل‌های استفاده شده در این درب‌ها از انواع مرغوب بوده و به راحتی باز نمی‌شوند. انواع مختلف درب ضد سرقت برای محیط‌های مختلف ساخته شده‌اند که شما می‌توانید متناسب با الزامات محیط و میزان مقاومت مورد نظرتان یکی را انتخاب کنید.

چه چیزهایی برای درب‌های امنیتی خانه مهم هستند

سارقین تمام تلاش خود را برای ورود به خانه در سریع‌ترین زمان ممکن و با کمترین صدا انجام می‌دهند. بنابراین، نصب درب‌های امنیتی و استفاده از قفل و لولاهای مقاوم برای جلوگیری از نفوذ افراد بسیار مهم است و زمان باز کردن درب را بالا می‌برد. اگر آنها برنامه‌ای برای سرقت داشته باشند، اولین کاری که انجام خواهند داد، تحقیق است. آنها قبل از سرقت اطلاعات زیادی راجع به محله جمع می‌کنند و سپس به دنبال مناسب‌ترین هدف می‌گردند. درب ورودی که به نظر امن برسد، مطمئنا مانع از ورود سارقین به خانه شما می‌شود و حتی آنها را از تلاش برای ورود به داخل منصرف می‌کند.

درب‌های امنیتی خانه

یکی از بهترین درب‌های امنیتی برای نصب در ورودی خانه، درب‌هایی هستند که در ساختار داخلی آنها از فولاد استفاده شده باشد. این درب‌های مقاوم این روزها نه تنها در بین ساختمان‌های تجاری بلکه در محلات مسکونی مختلف نیز رواج بیشتری پیدا کرده و شما خانه‌های زیادی را مشاهده کرده‌اید که از این درب‌ها استفاده می‌کنند. زمانی که سارقین درب امنیتی شما را مشاهده کنند، در حالت عادی کمتر به فکر سرقت از منزل شما خواهند افتاد. ظاهر این درب‌ها نشان می‌دهد که  به خوبی این درب ایمن است و برای سارقین پیامی ارسال می‌کند که خانه شما هدف آسانی نیست.

با درب‌های امنیتی با کیفیت بالا ایمن بمانید

در واقع، مزایای بسیاری وجود دارند که می‌توانید از طریق درب‌های امنیتی و ابزار و یراق مناسب به دست آورید. از جمله این موارد می‌توان به حفظ حریم خصوصی، محافظت و بهبود ظاهری کلی خانه اشاره کرد. انواع مختلفی از لولاها و قفل‌های مقاوم در دسترس هستند و می‌توان از آنها برای درب استفاده کرد. حتی می‌توانید از قفل‌های الکترونیکی یا هوشمند برای این درب‌ها استفاده کنید. قفل‌های معمولی برای باز شدن به کلید نیاز دارند، اما قفل‌های الکترونیکی با روش‌های مختلفی مانند، کد، اثر انگشت، از راه دور با استفاده از بلوتوث تلفن همراه و یا از راه دور و از طریق اینترنت قابل کنترل هستند و می‌توانید حتی عکس افرادی که وارد می‌شوند را هم مشاهده کنید.

در گذشته درب‌های امنیتی و ابزار و یراق مقاوم برای این درب‌ها، فقط برای مکان‌های تجاری مورد استفاده قرار می‌گرفت. اما این روزها، بیشتر و بیشتر صاحبان خانه در سراسر جهان به دلیل مزایای زیادی که به دست می‌آورند، روی این درب‌ها سرمایه‌گذاری می‌کنند.

چه چیزهایی برای درب‌های امنیتی خانه مهم هستند

یکی از مواردی که مردم در مورد درب امنیتی نگران هستند، نصب آن است. خبر جالب این است که نصب این درب‌ها بسیار ساده است و حداقل اختلال را در پی دارد. در صورتی که چهارچوب درب قدیمی شما به اندازه کافی مقاوم باشد، می‌توان این درب‌ها را بر روی چهارچوب قدیمی نصب کرد. اما اگر نیاز به تعویض چهارچوب باشد، نصابان حرفه‌ای سهند درب این کار را با کمترین تخریب انجام می‌دهند.

بیشتر بدانید : ” نحوه تعویض درب ضد سرقت با درب قدیمی ” 

خط میانی
خط میانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *