نکاتی که در هنگام خرید درب های ضد سرقت باید توجه داشته باشیم:

نکاتی که در هنگام خرید درب های ضد سرقت باید توجه داشته باشیم:

[vc_row][vc_column][vc_column_text animation_delay=”200″]

1-جنس چهارچوب و ضخامت آن . جنس آن فلز از آلیاژ خوب باشد و اینکه محصل اتصال آنها خوب جوشکاری شده باشد که البته این جوش اگه با جوش معمولی نباشد بهتر است چون جوش هایی مثل co2 وجود دارند که استقامت و دوام و کیفیت آنها خیلی بیشتر از جوش های معمولی است که ما تمام اتصال فلزات را با استفاده از جوش co2 متصل می کنیم و ضخامت چهارچوب بهتر است از یک و نیم بیشتر باشد و اگر 2 باشد خیلی عالی است که محصولات ما همگی ضخامت چهارچوب 2میل را داراست .
2-نوع لولاهایی که به کار گرفته شده خیلی مهم است چون لت درب روی لولاها می چرخد تحمل وزن لت و بازو بسته شدن راحت درب به کیفیت لولا بستگی دارد اگر لولا ساده باشد در زمان کوتاهی اصطحکاکی که ایجاد می شود و وزن لت که فشار زیادی روی لولا وارد می کند درب را از تنظیم خارج خواهد کرد و البته تعداد لولا هم مهم است که حداقل باید سه عدد لولا باشد . بهترین لولا هم لولاهای بلبرینگ دار است که باعث تحمل راحت وزن لت و سهولت در باز و بسته شدن درب می شود.
3-جنس لایه برحسب سلیقه ممکن است فرق کند اما رویه ها با جنس های مختلف ام دی اف – ملامینه – پی وی سی و هر کدام از آنها باز در طرح و انواع مختلف تولید می شوند که خریدار باتوجه به شرایط محیط و با توجه با شرایط اقتصادی یکی از انواع مختلف لایه ها را می تواند استفاده کند.
ام دی اف براق و مات قشنگی خاص خود را دارد و درجاهایی که رفت و آمد زیاد است مناسب نیست چون خش بر می دارد و وقتی کثیف شود تمیز کردن آن سخت است و در جاهایی که رطوبت زیاد است و یا مکانی که ممکن است اب بخورد مناسب نیست چون ام دی اف خراب می شود .
پی وی سی و ملامینه محکم تر از ام دی اف هستند اما قشنگی و براقیت ام دی اف را شاید نداشته باشند اما ضدخش هستند و در برابر نور آفتاب مقاومت خوبی دارند .
4-حتما در لت درب فضای بین دو رویه سوال کنید چیزی هست یا نه اگر خالی باشد با درب های معمولی فرقی ندارد و بیشتر کارخانه های تولید کننده بین آن را خالی می گذارند و یا از فیبر پر می کنند اما محصولات ما لایه فولادی یکپارچه که در دو طرف آن استرافور و پلی اورتان تزریق شده استفاده می کند که ضد سرقت به تمام معنا شود.
5-کلید و قفل ها را حتما سئوال کنید که از یک مارک مطمئن باشد و کاله ترکیه یکی از مطمئن ترین مارک در جهان است که کلیدهایش تنوع فراوان دارد و همه انواع آنها دارای امنیت بالا و گارانتی خوب می باشد که به جرات می توان گفت کلیدهایش برای درب های ضد سرقت غیر قابل کپی است .
6-ابزار یراقی که در آن استفاده شده از جنس مطلوب باشد .

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

0 0 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
نظرات
مشاهده همه نظرات