سهند درب
خط میانی
بالا بردن امنیت خانه با نصب درب‌های ضد سرقت

بالا بردن امنیت خانه با نصب درب‌های ضد سرقت

درب‌های ضد سرقت با ساختاری مقاوم، در برابر ضربه و فشار مقاومت بالایی دارند و باعث بالا بردن امنیت خانه و یا محل کار شما خواهند شد. این درب‌ها در انواع مختلفی ساخته می‌شوند و می‌توانید مدلی که برای شما مناسب است و با محیط اطراف آن هماهنگی دارد را انتخاب کنید. این درب‌ها را می‌توان در رنگ‌های مختلف سفارش داد و حتی از دو رنگ برای کناره‌ها و قسمت‌های میانی آنها استفاده کرد.

نقش درب‌های ضد سرقت در بالا بردن امنیت خانه

این درب‌ها دارای ورق‌های فولادی داخلی هستند و در رویه آنها از مواد مختلفی استفاده شده است. رویه درب را می‌توان از انواع مختلف چوب سفارش داد. از میان طرح‌های مختلف، می‌توان طرحی را انتخاب کرد که با محیط اطراف هماهنگ باشد و یا باعث زیباتر شدن محیط شود. هر کدام از درب‌های ضد سرقت را می‌توان در هر محیطی نصب کرد و از مزایای آن بهره برد.

در ساختار داخلی درب ضد سرقت از ورق‌های فولاد استفاده شده است. این ورق‌های فولادی از شکستن درب جلوگیری می‌کنند و باعث بالا رفتن مقاومت درب می‌شوند. به خاطر این که این ورق‌ها در ساختار داخلی درب قرار دارند، قابل مشاهده نیستند. این درب‌های ضد سرقت به خاطر استفاده از فولاد در ساختار داخلی آنها، وزن بیشتری نسبت به درب‌های معمولی دارند.

برای رویه این درب‌ها می‌توان از مواد مختلفی استفاده کرد. پوشش‌های فایبرگلاس و ورق‌های چوبی از موادی هستند که می‌توان برای رویه این درب‌ها از آنها استفاده کرد. انواع مختلف چوب را می‌توان برای این درب‌ها در نظر گرفت و یا سفارش داد. می‌توان برای محیط‌های مختلف از چوب‌هایی با رنگ‌های روشن و یا تیره استفاده کرد. انتخاب رنگ چوب مورد استفاده برای رویه، بستگی به طرح درب و محیط اطراف آن دارد.

نقش درب‌های ضد سرقت در بالا بردن امنیت خانه

بیشتر بدانید: ” راهنمای انتخاب بهترین درب امنیتی بیرونی

قفل استفاده شده در درهای امنیتی

هر قدر هم که دربی از مقاومت بالایی برخوردار باشد، ولی قفل استفاده شده از جنس مرغوب نباشد، به راحتی با فشار و یا ضربه قفل آسیب می‌بیند و امکان ورود افراد مختلف به داخل فراهم می‌شود. همیشه برای درب ضد سرقت از قفل‌هایی استفاده کنید که مقاومت بالایی داشته باشند. هر قدر قفل بتواند در برابر ضربه و یا فشار دوام بیاورد، امکان ورود افراد به داخل کمتر خواهد شد.

از دیگر مواردی که درب‌های ضد سرقت را از دیگر درب‌ها متمایز می‌کند، لولاهای استفاده شده در این درب‌ها است. درب‌های مقاوم، لولاهایی دارند که از بیرون قابل دسترسی نیستند. در صورتی که لولا از بیرون قابل دسترسی باشد، می‌توان به راحتی با خارج کردن میله آن، درب را از چهارچوب جدا کرد و وارد محیط شد. درب ضد سرقت به گونه‌ای طراحی می‌شود که در زمان بسته بودن درب، به هیچ عنوان لولا قابل مشاهده نیست.

چارچوب درب های امنیتی خانه

از دیگر مواردی که باعث می‌شود درب ضد سرقت از درب‌های معمولی مقاومت بیشتری داشته باشد، چهارچوب این درب‌ها است. این درب‌ها دارای چهارچوب‌های مقاومی هستند که از پروفیل‌های مقاوم و ضخیم ساخته شده‌اند. اگر از چهارچوب ضعیفی برای درب استفاده کرده باشید، به راحتی با تغییر شکل چهارچوب امکان وارد شدن به داخل فراهم می‌شود. اما درب‌هایی که از مقاومت بالایی برخوردار هستند، چهارچوب‌هایی ضخیم دارند. این چهارچوب‌ها به خاطر ضخامت مناسب آنها به هیچ عنوان تغییر شکل نمی‌دهند و به خوبی در برابر ضربه و فشار دوام می‌آورند.

بالا بردن امنیت خانه با نصب درب‌های ضد سرقت

می‌توانید با تماس با ما در سهند درب سلماس انواع درب‌های ضد سرقت و درب اتاقی باکیفیت را سفارش دهید. تمامی محصولات از مواد اولیه مرغوب ساخته شده‌اند و بدون هیچ تغییری در ظاهر و عملکرد، دوام زیادی دارند و سال‌ها کار خواهند کرد. در صورت نیاز می‌توانید از افراد باتجربه ما برای نصب این درب‌ها کمک بگیرید تا با رعایت تمامی موارد، درب را برای ساختمان شما نصب کنند.

بیشتر بدانید : ” خانه خود را با استفاده از درب‌های ضد سرقت ایمن کنید

خط میانی
خط میانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *