سهند درب
خط میانی
درب‌های امنیتی فلزی با رویه چوبی

درب‌های امنیتی فلزی با رویه چوبی

این درب‌های امنیتی فلزی دارای یک رویه چوبی با قاب زیبا و با امنیت درب‌های فلزی صنعتی هستند. قاب از جنس فولاد مقاوم ساخته شده و قسمت جلوی درب از جنس فولاد و لایه بیرونی آن با انواع چوب‌های مقاوم و زیبا ساخته شده است. این درب‌ها را می‌توان در محیط‌های مختلف برای بالا بردن امنیت نصب کرد.

مزایای درب‌های امنیتی فلزی دارای رویه چوبی

اجزای فولادی را می‌توان با رنگ‌های مختلفی سفارش داد و تزئین کرد. سطح رویی آن را می‌توان از چوب‌های رنگ روشن و یا تیره سفارش داد. تمامی رنگ‌آمیزی قسمت‌های فلزی و چوبی درب ضد سرقت در کارخانه انجام می‌شود و در زمان نصب، نیازی به بتونه کاری یا نقاشی اضافی ندارید.

مزایای درب‌های امنیتی فلزی دارای رویه چوبی

به خاطر بهره بردن از مواد اولیه مرغوب و مقاوم، این درب‌ها دوام زیادی دارند و با کمترین نگهداری، سال‌ها عمر می‌کنند. به خاطر پوشش مناسبی که بر روی قسمت‌های مختلف این درب‌ها قرار دارد، کمتر آسیب می‌بینند و طول عمر بالایی خواهند داشت.

این درب‌ها را فقط باید تمیز و لولاهای آنها را روغن کاری کرد. رنگ‌هایی که بر روی اجزای بیرونی درب پاشیده می‌شوند از انواع باکیفیت هستند و ترک نمی‌خورند و از لایه زیرین خود محافظت مناسبی به عمل می‌آورند.

می‌توان برای این درب‌ها از انواع مختلف قفل و لولا و دستگیره استفاده کرد. شما می‌توانید در طیف وسیعی از انواع ابزار و یراق درب، نوعی را که با محیط اطراف هماهنگی دارد و در عین حال زیبایی مقاومت بالایی ارائه می‌دهد را انتخاب کنید.

بیشتر بدانید : ” در یک درب ورودی امنیتی باید به دنبال چه چیزی بود؟

ویژگی‌هایی که درب با امنیت بالای شما به آنها نیاز دارد

این ویژگی‌های کلیدی باعث می‌شوند که درب‌های امنیتی فلزی با رویه چوبی شما سدی محکم در برابر نفوذ مهاجمان ناخواسته باشند.

توجه داشته باشید که هیچ شیشه‌ای در نزدیکی دستگیره درب وجود نداشته باشد. یک سارق حرفه‌ای به راحتی شیشه را خرد می‌کند و می‌تواند درب را از داخل باز کند.

هیچ وقت از درب بیرونی امنیتی با هسته توخالی استفاده نکنید. قوی‌ترین مصالح درب از جنس چوب و فولاد هستند. فایبرگلاس نیز به دلیل قیمت پایین جذاب است، اما با اعمال زور خرد می‌شوند. استفاده از قفل قوی برای درب ورودی باعث امنیت بالا خواهد شد. این نوع از قفل‌ها ضد ضربه هستند و با کشیدن کارت اعتباری باز نمی‌شوند. پیچ قفل باید به گونه‌ای باشد که از بیرون باز نشود.

همیشه دربی را نصب کنید که لولاهای آن از بیرون قابل دسترسی نباشد. اکثر درب‌های امنیتی فلزی مقاوم، دارای لولاهایی هستند که از بیرون قابل مشاهده نیستند.

درب‌های امنیتی فلزی با رویه چوبی

درباره نصب درب با امنیت بالا چه نکاتی را باید بدانیم

شما باید بدانید که چهارچوب درب انتخابی شما از فلز با ضخامت مناسب ساخته شده باشد. درب باید چهارچوبی قوی داشته باشد تا بتواند در برابر فشار و ضربه مقاومت کند. اگر درب فعلی شما عمری طولانی دارد و چهارچوب آن از فلز ضعیف ساخته شده، باید چهارچوب درب را نیز با انواع مقاوم تعویض کنید. پایه‌های چهارچوب را به دیوار اطراف به خوبی محکم کنید. در صورتی که این کار به خوبی انجام نشود، در اثر کارکرد و باز وبسته شدن درب، امکان ترک خوردن رنگ اطراف چهارچوب وجود خواهد داشت.

استفاده از درب‌های امنیتی فلزی با رویه چوبی یک تاثیر اولیه فوق‌العاده بر روی بازدیدکنندگان خانه شما دارد و یک نشانه بزرگ هشدار دهنده برای مزاحمان احتمالی خانه هستند که این خانه توسط درب‌های با امنیت بالا محافظت شده است. شما می‌توانید به سرعت و به راحتی امنیت خانه خود را ارتقا دهید و آن را به دربی با ویژگی‌های امنیتی بالا تجهیز کنید. این درب‌های امنیتی را می‌توان در محیط‌های مختلف نصب کرد و امنیت خانه و یا محل کار را افزایش داد.

خط میانی
خط میانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *