سهند درب
خط میانی
محافظت بیشتر خانه و محل کار با درب‌های ایمنی

محافظت بیشتر خانه و محل کار با درب‌های ایمنی

درب‌های ایمنی از مواد مقاوم ساخته شده و دوام بالایی دارند. این درب‌ها را می‌توان در هر جایی نصب کرد و از مزایای آنها بهره برد. برای این درب‌ها می‌توان از روکش‌های مختلفی استفاده کرد تا با محیط اطراف هماهنگ باشند. می‌توانید هر نوع روکش را انتخاب کنید، انواع چوبی، فلزی و یا پی وی سی.

این درب‌ها داری لایه محافظتی داخلی از جنس فولاد هستند که شکستن آنها را تقریبا غیر ممکن می‌کنند. با رنگ‌بندی‌های متنوع به راحتی با محیط اطراف هماهنگ شده و زیبایی محیط را تکمیل می‌کنند. درب ضد سرقت را اگر برای ورودی خانه خود تهیه کنید، با خیالی راحت می‌توانید به مسافرت بروید و نگرانی بابت محافظت خانه نخواهید داشت.

نصب درب‌های ایمنی

این درب‌ها دارای چهار چوب تمام فلز هستند و فلز بکار رفته در آنها از نوع مرغوب و ضخیم است. این چهار چوب‌ها در برابر زنگ زدگی مقاوم هستند و دوام بالایی دارند. برای نصب چهار چوب این درب‌ها، اگر در گذشته در محل نصب، درب وجود نداشته باشد (ساختمان‌های تازه ساز)، این درب‌ها با استفاده از تسمه‌های مقاومی به قسمت‌های فلزی دیوار جوش داده می‌شوند.

در خانه‌هایی که درب ورودی معمولی دارند، نصب یک درب ضد سرقت به روشی دیگر انجام می‌شود. بعد از جدا کردن چهار چوب درب قدیمی، چهار چوب جدید به پایه‌های موجود در دیوار جوش داده شده و محکم می‌شود. این چهار چوب‌ها دارای مقاومت بالا بوده و از ایمنی بالایی برخوردار هستند. یکی از موارد در ایمنی درب‌های ضد سرقت، مقاومت چهار چوب و لولاها است. لولاها و چهار چوب، در صورت مرغوب بودن، توانایی مقاومت در برابر فشار و ضربه را خواهند داشت.

چرا باید از درب‌های ایمنی استفاده کرد

اکثر سرقت‌ها از طریق درب ورودی خانه‌ها است و با محافظت از این بخش از خانه و یا محل کار، جلوی بسیاری از ورودهای غیرمجاز گرفته خواهد شد. نیازی نیست تا تغییرات زیادی را در قسمت ورودی انجام دهید و با کمترین تغییر می‌توانید این درب‌های ایمنی را برای خانه و یا محل کار خود نصب کنید. برای اینکه بدانید درب ایمنی چیست؟ و از چه قفلی بر روی این درب‌ها استفاده می‌کنند، به مقاله ما در این باب مراجعه نمایید.

این درب‌ها نشکن هستند و نمی‌توان با فشار و یا ضربه آنها را تخریب کرد. به خاطر این که در داخل این درب‌ها از ورقه‌های فولادی استفاده شده، سوراخ نمی‌شوند و نمی‌توان آنها را شکست. اگر از قفل‌های استاندارد و مقاوم برای این درب‌ها استفاده شود، در برابر ضربه‌های شدید نیز از مقاومت بالایی برخوردار هستند.

یکی دیگر از مزایای نصب درب‌های ایمنی، قابلیت ضد آتش بودن آنها است. این درب‌ها به خاطر استفاده از فولاد ضد زنگ در برابر آتش سوزی مقاوم هستند و باعث گسترش آتش نمی‌شوند. اگر در ساختمان آتش سوزی رخ دهد، این درب‌ها جلوی نفوذ آتش را به داخل خانه و یا محل کار شما را خواهند گرفت.

درب‌های ایمنی باعث زیباتر شدن محیط می‌شوند. با نصب این درب‌ها، جلوه بهتری برای محیط ایجاد خواهد شد. به خاطر استفاده از روکش‌های چوبی از جنس‌های مرغوب و طرح‌های جذاب، این درب‌ها زیبایی محیط را افزایش خواهند داد. هر نوع روکش که با اطراف درب هماهنگ است را می‌توانید سفارش دهید. این روکش‌ها قابلیت طراحی‌های متنوع را دارند و هر کدام در طرح‌های مختلف ارائه می‌شوند.

نصب درب‌های ضد سرقت باعث کاهش هزینه‌های انرژی خانه خواهد شد. این درب‌ها به خاطر استفاده از مواد عایق در داخل آنها، در برابر انتقال حرارت مقاوم هستند و در تابستان مانع ورود هوای گرم به داخل می‌شوند و در زمستان اجازه خروج گرمای داخل را نخواهند داد. عایق بودن این درب‌ها باعث می‌شود، شما به انرژی کمتری نیاز داشته باشید تا خانه خود را در زمستان گرم و در تابستان خنک کنید. این درب‌ها عایق صدا نیز هستند و با نصب درب‌های ایمنی صداهای بیرون، مزاحم استراحت شما نخواهند شد.

خط میانی
خط میانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *