سهند درب
خط میانی
درب امنیتی با ساختار داخلی فولادی

درب امنیتی با ساختار داخلی فولادی

درب امنیتی با ساختار داخلی فولادی، بیشتر از این که زمخت به نظر برسند، به خاطر داشتن رویه‌ای چوبی بر زیبایی محیط اضافه می‌کنند. این درب‌ها مقاوم هستند و جلوی ورود افراد مزاحم را می‌گیرند. نسل جدید درب ضد سرقت به گونه‌ای طراحی شده‌اند که در عین حال زیبایی، از مقاومت بالایی برخوردار هستند.

درب‌های ضد سرقت و خصوصیات امنیتی آنها

چندین ویژگی ساختاری مهم برای درب‌ ضد سرقت امنیتی فولادی وجود دارد که در ادامه به آنها اشاره کرده ایم:

درب امنیتی با ساختار داخلی فولادی

  • ساختار درب اصلی امنیتی فولادی: این درب‌ها دارای یک ساختار داخلی فولادی هستند که مقاومت آنها را در برابر ضربه و فشار بالا می‌برد. تخریب آنها بسیار سخت است و به گونه‌ای طراحی شده‌اند که در حالت بسته بودن، جدا کردن درب از چهارچوب تقریبا غیر ممکن است. بعضی از مدل‌ها دارای اسکلت تقویت شده و گوشه‌هایی هستند که به ساختار درب قدرت می‌بخشد.
  • درب‌های ورودی با شبکه فلزی داخلی: درب‌های امنیتی با شبکه داخلی فلزی ضخیم، به طور کلی امن‌ترین نوع درب امنیتی محسوب می‌شوند. شبکه و صفحات فلزی در داخل درب‌های ضد سرقت تولید شده توسط سهند درب، یک نوع محافظ دو لایه ایجاد می‌کنند.
  • قفل به کار رفته در درب‌های ضد سرقت: قفل‌های استوانه‌ای 5 پین، ایمن‌ترین قفل‌های استاندارد در صنعت هستند. این قفل‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که تخریب آنها غیرممکن است. در حال حاضر برخی از قفل‌ها دارای ضمانت‌های طولانی مدت هستند که این نشانه خوبی از کارایی بالا و دوام این قفل‌ها است.
  • استفاده از لولاهای مقاوم: این درب‌ها دارای لولا‌های فلزی بوده و درب‌ها مجهز به سه لولا و پین‌های قوی هستند. پین‌های لولاها از بیرون قابل جابجایی نیستند و برای جلوگیری از دسترسی، این لولاها تقویت شده‌اند.

بیشتر بدانید : ” با کیفیت ترین درب ضد سرقت در ایران

نکاتی در مورد انتخاب درب امنیتی فولادی

طیف گسترده‌ای از گزینه‌های طراحی برای درب‌های امنیتی موجود است. این درب‌های امنیتی فولادی، مقاوم و غیر قابل نفوذ هستند، اما همچنین به خاطر استفاده از رویه‌های چوبی باکیفیت، می‌توان آنها را در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف سفارش دارد.

قبل از تصمیم‌گیری، به شما توصیه می‌شود در مورد طرح و رنگ درب، تحقیقاتی انجام دهید و طرحی را انتخاب کنید که با محیط اطراف هماهنگی لازم را داشته باشد و به زیباتر شدن محیط کمک کند. سهند درب می‌تواند در مورد انتخاب طرح، رنگ و سایر تجهیزات به شما توصیه‌هایی را انجام دهد. از این فرصت استفاده کنید تا در مورد نیازهای امنیتی محیط، از متخصصین کمک بگیرید.

این درب‌های امنیتی، علاوه‌بر اضافه کردن زیبایی و امنیت به محیط، باعث بالا رفتن ارزش خانه نیز می‌شود. از هر نوع و طرحی که انتخاب کنید، درب‌های جدید امنیتی فولادی مدرن، عملکردی عالی ارائه می‌دهند. در محدوده انتخاب‌های خود، احساس محدودیت نکنید و در صورت نیاز می‌توانید طرح مورد نظرتان را سفارش دهید تا ما درب امنیتی را مطابق با طرح سفارشی شما ارائه دهیم. به راحتی می‌توانید طیف گسترده‌ای از طرح‌ها را برای خانه و یا محل کار خود انتخاب کنید.

این ویژگی طراحی درب‌های امنیتی مدرن است که به شما امکان می‌دهد مطابق با طراحی بیرونی محیط، درب‌های ضد سرقت را سفارش دهید. متخصصین ما در سهند درب می‌توانند در انتخاب طرح و ویژگی‌های طراحی سفارشی، به شما کمک کنند.

نکاتی در مورد انتخاب درب امنیتی فولادی

سهند درب ارائه‌دهنده انواع درب ضد سرقت و اتاقی

سهند درب ارائه‌دهنده درب ضد سرقت و درب اتاقی در انواع مختلف و با طرح‌های جدید و روز آماده دریافت سفارشات شما بوده و انواع درب را مطابق سفارش شما ارائه می‌دهد. می‌توانید هر طرحی را که متناسب با محیط باشد را به ما سفارش دهید تا با استفاده از مواد اولیه مرغوب این درب‌ها را به بهترین نحو ساخته و در محیط نصب کنیم.

بیشتر بدانید : ” درب‌های امنیتی فلزی با رویه چوبی ” 

خط میانی
خط میانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *