سهند درب
خط میانی
عوامل امنیتی در انتخاب درب ایمنی

عوامل امنیتی در انتخاب درب ایمنی

درب ایمنی ورودی استاندارد بین 75 تا 90 سانتی متر عرض و تا حدود 2 متر طول دارد. با این حال، به یاد داشته باشید که این موضوع درباره هر درب متفاوت است. قبل از خرید تجهیزات امنیتی درب، با اندازه گیری ضخامت، ارتفاع و عرض درب خود بهترین گزینه را برای خانه خود انتخاب کنید. بهتر است به دنبال یک نوار امنیتی درب یا کرکره باشید که قابل تنظیم بوده و بتوانید اطمینان حاصل کنید که گزینه انتخابی متناسب با درب ضد سرقت شما باشد.

طراحی امنیت برای درب ایمنی

به دنبال تجهیزات امنیتی با دوام ساخته شده برای تحمل نیروهایی در حدود 350 پوند باشید. بیشتر درب‌های امنیتی از فولاد و فلزات محکم ساخته شده‌اند که از گزینه‌های امنیتی درب‌های معمولی قوی‌تر هستند. شما همچنین باید مطمئن شوید که قفل درب ایمنی یا کرکره به کفپوش شما آسیب نمی‌رساند. به دنبال تجهیزات امنیتی درب باشید تا در هنگام تحمل فشار، خراشیده نشوند. انتخاب بهترین درب امنیتی بیرونی کار چندان آسانی نیست، این که بتوانید از بین درهای متعدد بهترین آنها را انتخاب کنید، چالش بزرگی‌ست.

محل نصب

در مورد مکان نصب درب ایمنی یا قفل درب خود فکر کنید. برخی از تجهیزات امنیتی درب فقط روی درب‌های لولایی نصب می‌شوند و برخی دیگر به محافظت از هر دو درب کشویی و درب‌های لولایی کمک می‌کنند. قبل از خرید، مطمئن شوید که باید آنها را در کجا قرار دهید. همچنین کف‌های منزل خود را در نظر بگیرید زیرا بسیاری از موارد امنیتی نصب شده بر روی درب‌های ورودی بر روی کف‌های چوب یا کاشی قابل نصب هستند، برخی دیگر ممکن است روی انواع کفپوش‌های دیگر مانند فرش قابل نصب نباشند.

نصب و راه اندازی

برخی از درب‌ها را می‌توانید با اعمال فشار به سادگی با زاویه دادن به فاصله کمتر از یک اینچ از درب و اتصال آن به چارچوب درب نصب کنید. تجهیزات امنیتی درب نصب شده با فشار مناسب به هنگام سفر مناسب هستند زیرا نیازی به نصب و راه اندازی ندارند. از طرف دیگر، گزینه‌های امنیتی درب نصب شده با سخت افزار محکم‌تر نیز شناخته شده‌اند، اما ممکن است به عملیات نصب حرفه‌ای یا سوراخ‌کاری احتیاج داشته باشید تا بتوانید این قفل‌ها را در جای خود نصب کنید.

آشنایی با گزینه‌های امنیتی درب قبل از خرید

تقویت کننده قفل درب. تقویت کننده‌های قفل درب در اطراف قفل موجود بر روی درب ایمنی شما قرار می‌گیرند تا امنیت بیشتری را در برابر شکستن قفل برای ورود اجباری ایجاد کنند. آنها اغلب قابل حمل بوده و به آسانی نصب می‌شوند. قبل از خرید تقویت کننده قفل درب، بررسی کنید که تقویت کننده‌ها برای قفل شما کارساز باشند، زیرا برخی ممکن است بر روی قفل‌های هوشمند یا قفل‌های افقی کار نکنند.

میله‌های امنیتی درب. یک نوار امنیتی درب اغلب در وسط درب قرار داده می‌شود تا از نفوذ سارقان جلوگیری کند. برخی از آنها به صورت سخت افزاری و برخی دیگر به راحتی با اعمال فشار بر روی درب کشویی، مسافرتی و آپارتمان‌ها نصب می‌شوند. میله‌های امنیتی درب، اغلب قابل تنظیم هستند تا کاملا متناسب با عرض درب باشند.

بیشتر بدانید : ” درب ضد حریق در چه مکان هایی نصب می شود؟

نکات امنیتی درب ایمنی

  1. درب خود را قفل کنید. حتی اگر از درب‌های امنیتی استفاده می‌کنید، اولین اقدام محافظ برای جلوگیری از ورود سارقان به خانه شما قفل کردن درب ایمنی خواهد بود. اگر قفل شما به اندازه کافی محکم نیست، از یک قفل هوشمند استفاده کنید تا با سیستم امنیتی موجود خانه شما مطابقت داشته باشند.
  2. درب‌های بدون شیشه. درب‌های شیشه‌دار این امکان را می‌دهند تا نور ورودی به داخل خانه شما فیلتر شود و در عین حال خطرات امنیتی زیادی را نیز برای خانه شما به ارمغان می‌آورند. اگر شیشه در نزدیکی قفل شما قرار دارد، ممکن است شکستن آن راحت‌تر باشد. اگر دربی با شیشه دارید، موارد زیر را به آن اضافه کنید: سنسور شکست شیشه بر روی درب شما می‌تواند فورا اخطاری را به شما ارسال کند.
  3. از درب‌های کشویی خود محافظت کنید. اطمینان حاصل کنید که درب‌های کشویی شما از شیشه تقویت شده یا پلاستیک (مانند پلی کربنات) ساخته شده است، و شیشه‌های آن نازک نبوده و به راحتی قابل شکستن نیست. یک مانع چوبی یا فلزی را در مسیر ریلی آن قرار دهید، برای جلوگیری از ورود اجباری. با نصب پرده‌ها میدان دید افرادی که در کمین هستند را محدود کنید.
  4. یک قفل بن بست نصب کنید. درب‌ها فقط به اندازه قفل آنها قوی هستند. قفل‌های بن بست تنها با چرخش یک کلید و بدون نیاز به فنر که به طور استاندارد در اغلب قفل‌ها وجود دارند، امنیت بیشتری را به خانه شما اضافه می‌کنند. آنها می‌توانند در برابر اعمال نیرو بهتر از اکثر درب‌ها مقاومت کنند و در صورت نداشتن کلید، فقط از داخل باز می‌شوند.
خط میانی
خط میانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *