انواع روکش درب‌های ضد سرقت

انواع روکش درب‌های ضد سرقت

درب‌های ضد سرقت نیز مانند محصولات دیگر دارای انواع مختلفی هستند. این درب‌ها به خاطر تنوع در ساختار و پوشش، قابل استفاده در محیط‌های مختلف و برای کاربردهای متفاوت بوده و یکی از مواردی که در انتخاب این درب‌ها نقش مهمی دارد، روکش آنها است. این روکش‌ها در انواع و جنس‌های مختلفی تولید می‌شوند، شما می‌توانید با توجه به طرح اطراف درب، روکشی را انتخاب کنید که بیشترین هماهنگی را داشته باشد.

روکش‌ها از جنس‌های متفاوتی ساخته می‌شوند و هر کدام جلوه و دوام مخصوص به خود را دارند و در قیمت نهایی درب ضد سرقت تاثیر خواهند داشت. از طرف دیگر در زمان انتخاب روکش، در نظر گرفتن رنگ مناسب که با محیط اطراف هماهنگی داشته باشد، یکی از موارد مهم است. لازم به ذکر است که تمامی روکش‌های استفاده شده در این درب‌ها، از مقاومت بالایی برخوردار هستند و باعث دوام طولانی محصول می‌شوند. در ادامه به چند نمونه از روکش‌های درب‌های ضد سرقت خواهیم پرداخت.

درب‌های ضد سرقت چه روکش‌هایی دارند

این درب‌ها را می‌توانید با روکش‌های مختلفی در بازار پیدا کنید که در زیر به آنها می‌پردازیم.

  • روکش لمینیت: این روکش شباهت زیادی به انواع روکش‌های چوبی دارد و از مقاومت بالایی برخوردار بوده و در برابر رنگ پریدگی در مقابل آفتاب دوام بالایی دارد. می‌توان از آن در بسیاری از شرایط آب و هوایی استفاده کرد.
  • روکش پرینت شده: این روکش با استفاده از ورق‌های MDF ساخته می‌شود و بعد از ساخت بر روی آنها به صورت چاپی طرح‌هایی ایجاد می‌شود. این نوع از روکش به خاطر استفاده از ورق‌های MDF دوام بالایی دارد و می‌توان از آن در شرایط آب و هوایی گرم و خشک استفاده کرد.
  • روکش از جنس چوب گردوی طبیعی: چوب گردو به خاطر کیفیت بالا و داشتن طرح‌های زیبا و جذاب از محبوبیت بالایی برخوردار است. این نوع از روکش به خاطر استفاده از چوب گردوی طبیعی، دوام بسیار بالایی دارد و در اثر کارکرد طولانی و در شرایط نامطلوب تغییر شکل نمی‌دهد. طرح‌هایی که چوب گردو دارد، در مقابل طرح رگه‌های درخت راش، زیباتر بوده و محبوبیت بیشتری در میان مردم دارد. البته باید به این نکته توجه کرد که روکش چوب گردو دارای قیمت بالاتری است.
  • روکش هایکلاس: MDF مورد استفاده در روکش درب‌های ضد سرقت دارای تنوع بالایی است و یک مدل از آن که وزن سبکی دارد، هایکلاس است. این روکش در عین حالی که وزن سبکی دارد، از مقاومت بالایی برخوردار بوده و مدت زیادی دوام می‌آورد.
  • روکش از جنس چوب طبیعی راش: یکی از پرکاربردترین چوب‌هایی که در ساخت لوازم چوبی استفاده می‌شود، راش است. این چوب در عین حالی که دارای مقاومت خوبی است و رگه‌های داخلی زیبایی دارد، قیمت آن زیاد بالا نیست. همین بالا نبودن قیمت باعث شده کاربردهای زیادی در اسباب و لوازم مورد استفاده در منزل و یا محیط‌های اداری داشته باشد.
  • پرس داغ: این نوع از روکش‌ها بر روی درب‌هایی از جنس چوب روسی پرس می‌شوند. در مرحله اول، کلاف چوبی درب ساخته شده و بعد از آن این روکش بر روی آن پرس می‌شود. در مراحل بعدی گوشه و کنار آن ابزار خورده و ابزار و یراق بر روی درب نصب شده و آماده نصب می‌شود.

شما می‌توانید در شرکت سهند درب، انواع مختلف درب ضد سرقت را پیدا کنید. زمانی که تصمیم به خرید درب را دارید، با کارشناسان ما تماس بگیرید، تا آنها شما را در انتخاب مناسب‌ترین درب، برای کاربرد و محیطی که تصمیم دارید آن را نصب کنید، کمک کنند و بهترین‌ها را پیشنهاد دهند. یکی از مواردی که در دوام هر محصولی اهمیت زیادی دارد، نصب صحیح است. افراد حرفه‌ای ما، این محصولات را به بهترین نحو ممکن و در کوتاه‌ترین زمان برای شما نصب خواهند کرد. در صورتی که در آینده به خدماتی نیاز داشته باشید، ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن، مشکل را برطرف خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.