سهند درب
خط میانی
انواع درب ضد سرقت برای محل کار

انواع درب ضد سرقت برای محل کار

بهترین درب‌های حفاظتی ساخته شده از مواد اولیه با کیفیت و بادوام مانند چوب و فلز هستند و شما می‌توانید آن را از شرکت سهند درب تهیه کنید. هر کدام از دسته بندی‌ها در شرکت سهند درب با ویژگی‌های منحصر به فرد و خاص، عرضه می‌شوند. در این مطلب می‌توانید با انواع درب ضد سرقت برای محل کار آشنا شوید.

به منظور حفاظت از محل کار و یا شرکت خود در این روزها می‌توانید از سیستم‌های حفاظتی و نصب درب‌های ضد سرقت استفاده کنید، آن هم به همراه تجهیزات جانبی مربوطه، که این خود شامل سیستم‌های نظارتی، هشداردهنده‌ها و دوربین‌های مخفی و یا همه این موارد به صورت ترکیبی استفاده می‌شود، هر چند که درب‌ ضد سرقت از اساسی‌ترین واحد‌های حفاظتی به شمار می‌روند که یک حفاظ نسبتا مطمئن است که از دسترسی‌های ناخواسته به حریم خصوصی شما جلوگیری می‌کند. انواع درب ضد سرقت برای محل کار عبارتند از :

درب‌های ضد سرقت کارتی

در این نوع از درب‌های ضد سرقت از یک دستگاه کارتخوان برای مکانیسم امنیتی استفاده می‌شود، کارت‌های این دستگاه تنها برای اجازه استفاده شخصی است و یک حرکت کوچک برای باز کردن درب مربوطه کافی است، این محصول برای قشر کثیری از افراد پیشنهاد می‌شود، علاوه بر این یک محیط تجاری نیازمند چندین سیستم امنیتی است که افراد خاصی بتوانند به آن دسترسی داشته باشند. بر طبق این اطلاعات شما نیازمند نصب درب‌های ضد سرقت و فراهم کردن درجه بندی و مجوز برای کارمندان هستید.

درب‌های ضد سرقت کارتی

کنترل صفحه کلید

در درب‌های ضد سرقت با صفحه کلید کنترل، ترکیبی از یک کد و کلید برای باز کردن درب مربوطه استفاده شده است که اغلب از حروف الفبا استفاده می‌شود که فقط افراد خاصی از این کد مطلع هستند که این باعث جلوگیری دسترسی سایر افراد به محیط مربوطه می‌شود. کارفرما ممکن است برای هر نفر یک رمز عبور خاص قرار دهد و یا این که فقط از یک کد خاص استفاده شود.

در مقایسه با سیستم‌های امنیتی کارتی این سیستم دارای مزیتی خاص است. در صورتی که کارت گم شود، شخصی که به کارت دسترسی پیدا می‌کند می‌تواند از آن استفاده کند، هر چند که وقتی شما از یک صفحه کلید کنترلی استفاده می‌کنید، این ریسک شامل حال شما نمی‌شود.

انتقال رادیویی

در این سیستم از دستگاهی استفاده می‌شود که برای دسترسی اتوماتیک به درب‌های گاراژ استفاده می‌شود و هنگامی که دکمه موجود در فرستنده فشرده شود ، یک سیگنال فرستاده می‌شود، که پرسنل امنیتی آن سیگنال را دریافت می‌کنند و یا این که درب با یک سیستم اتوماتیک باز می‌شود. شما باید توجه داشته باشید که در سازمان‌های بزرگ رفت و آمد از این درب‌های ورودی زیاد است . این درب‌ها به آرامی باز می‌شوند و با کمی تاخیر همراه است. کسی که قصد ورود و یا خروج دارد باید از چند لحظه قبل به آرامی کلید فرستنده را فشار دهد.

ردیاب حلقه‌ای

شما ممکن است ردیاب حلقه‌ای را برای ورود وسیله‌های‌تان نصب کنید این ردیاب به طور گسترده‌ای توسط کاربران استفاده می‌شود و از یک سیم حلقه‌ای در این سیستم به منظور جاسازی در سنگ فرش استفاده شده است و جریان الکتریکی در این سیم جریان پیدا می‌کند در نتیجه یک جریان مغناطیسی در اطراف آن ایجاد می‌شود و در زمان عبور وسیله نقلیه، ساختار فلزی وسیله نقلیه باعث ایجاد میدان مغناطیسی دیگر می‌شود و تداخل دو میدان مغناطیسی صورت می‌گیرد، از یک نمایشگر برای ثبت تغییرات استفاده می‌شود و سپس درب ورودی باز می‌شود.

سیستم ورود صوتی درب ضد سرقت

سیستم ورود صوتی

مکانیسم این سیستم شباهت زیادی به سیستم دوربین مخفی دارد و به طور منحصر به فردی اجازه ورود افراد را می‌دهد، هر چند که تفاوت‌هایی نیز مابین این سیستم وجود دارد. در این سیستم از هیچ کد تصویری استفاده نمی‌شود و به جای آن از یک کد صوتی استفاده می‌شود و دارای مزیت‌های بیشتری است ، شما می‌توانید از رمز صوتی برای ورود بقیه افراد استفاده کنید.

خط میانی
خط میانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *